Szczegóły oferty

Radom, Planty, ul. Młodzianowska

Radom, Planty, ul. Młodzianowska

Mieszkanie - sprzedaż 319 000 PLN 6 510,20PLN/m2
49 m2  Pokoje: 2 1960 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwa pokoje do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie w optymalnym rozkładzie pomieszczeń, położone w trzypiętrowym bloku z cegły. Budynek niedawno odnowiony, usytuowany przy ulicy Młodzianowskiej. Pomimo centrum miasta, okolica bardzo zaciszna. Wnętrze posiada wygodną ekspozycję względem stron świata, ze słonecznym balkonem, w pokoju dziennym. Oddzielna, pokaźna i widna kuchnia, ustawna sypialnia oraz przedpokój z pojemną szafą przesuwną, która jest w cenie oferty wraz meblami kuchennymi oraz wyposażeniem łazienki. Możliwy zakup z pozostałymi meblami pokojowymi. Walorem jest także ciepła woda z sieci miejskiej i przynależna piwnica. Polecam.
Lokalizacja oferty

Maciej Malec

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej