Szczegóły oferty

Radom, Zamłynie, ul. Natolińska

Radom, Zamłynie, ul. Natolińska

Mieszkanie - sprzedaż 300 000 PLN 6 000PLN/m2
50 m2  Pokoje: 2 1980 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwa pokoje 50m, na osiedlu Zamłynie. Blok dziesięciopiętrowy przy ulicy Natolińskiej. Mieszkanie w optymalnym rozkładzie pomieszczeń, położone na piątym piętrze. Wnętrze wymaga odnowienia, lecz pozwala także zamieszkać w obecnym stanie. Pokój dzienny od słonecznej strony, z balkonem. Osobna duża kuchnia, z wyposażeniem w cenie. Renomowana spółdzielnia mieszkaniowa, zadbany budynek i otoczenie. Dogodny parking oraz plac zabaw dla dzieci. W sąsiedztwie Lidl, Biedronka, szkoła, przedszkole, przychodnia, kościół, przystanek autobusowy oraz liczne sklepy i punkty usługowe. Polecam.
Lokalizacja oferty

Maciej Malec

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej