Szczegóły oferty

Radom, Os. XV-lecia, ul. Bolesława Chrobrego

Radom, Os. XV-lecia, ul. Bolesława Chrobrego

Mieszkanie - sprzedaż 319 000 PLN 5 696,43PLN/m2
56 m2  Pokoje: 3 1962 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Osiedle XV-Lecie, okolice Galerii Słonecznej. Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Chrobrego. Funkcjonalny rozkład, bez pomieszczeń przejściowych. Duża widna kuchnia, pokoje ustawne. Wnętrze wymagające odnowienia. Na podłogach parkiet oraz terakota, okna wymienione na plastikowe. Do lokalu przynależy piwnica oraz duży balkon typu loggia, z miejscem  na zamykany schowek. Dogodna lokalizacja, dużo zieleni, szkoła, przedszkole, blisko targ, nieopodal park, piękny plac zabaw bezpośrednio pod blokiem. 
Lokalizacja oferty

Maciej Malec

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej