Szczegóły oferty

Radom, Śródmieście, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

Radom, Śródmieście, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

Mieszkanie - sprzedaż 449 000 PLN 7 483,33PLN/m2
60 m2  Pokoje: 2 1997 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwa pokoje 60m, na 1 piętrze, w ścisłym centrum Radomia. Budynek usytuowany przy ulicy Curie Skłodowskiej, na zamykanym, monitorowanym terenie z parkingiem podziemnym dla mieszkańców. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń, z ekspozycją na dwie strony świata. Przestronne wnętrze oferuje obszerny pokój dzienny, sypialnie ze słonecznym balkonem, od podwórka oraz łazienkę z WC i przedpokój z zabudowami. Wielkość tych pomieszczeń, pozwala na aranżację także mieszkania trzypokojowego, z aneksem kuchennym w salonie. Mieszkanie schludnie utrzymane, wolne, w stanie pozwalającym zamieszkać od zaraz. Opcjonalnie możliwy zakup wraz z miejscem garażowym. Zapraszamy.

KLIKJNIJ PRZYCISK "WIRTUALNY SPACER", ŻEBY ZOBACZYĆ MIESZKANIE W 3D !


8 kluczyk 5947
Lokalizacja oferty

Maciej Malec

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej