Szczegóły oferty

Radom, ul. Stanisława Moniuszki

Radom, ul. Stanisława Moniuszki

Mieszkanie - sprzedaż 585 000 PLN 6 500PLN/m2
90 m2  Pokoje: 3 1945 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Jeżeli szukasz nietuzinkowego, przestronnego i klimatycznego mieszkania w sercu miasta to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą.
Lokal znajduje się w budynku u zbiegu ulic Sienkiewicza i Moniuszki, na ogrodzonej działce z wyznaczonymi miejscami do parkowania.

Mieszkanie składa się z:
- kuchni z wyjściem na balkon
- przestronnego salonu
- spiżarni z okienkiem
- zacisznej sypialni z oknem na podwórko,
- widnego pokoju gościnnego
- pojemnej garderoby/schowka
- dużej łazienki z oknem
- przedpokoju z miejscem na szafę

Wnętrze przeszło remont obejmujący położenie nowych podłóg w przedpokoju, wymianę drzwi zewnętrznych oraz odmalowanie całości. Pomimo remontów zachowało swoją duszę i niepowtarzalność. Świetnie zachowane parkiety, czy oryginalne drewniane drzwi wewnętrzne i ościeżnice mogą jeszcze długo posłużyć nowym właścicielom.
Dodatkowy remont pozwoli nadać wnętrzu indywidualny charakter, dopasowany do gustów nowych mieszkańców.

Świetna lokalizacja, zadbane klatki, wszystkie instytucje oraz usługi w zasięgu wzroku. Fakt ten czyni ofertę atrakcyjniejszą również jako nieruchomość na wynajem, jak i dla tych lubiących czynnie uczestniczyć w życiu miasta.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!
Lokalizacja oferty

Anna Dziocha

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej