Szczegóły oferty

Radom, Śródmieście, ul. Szwarlikowska

Radom, Śródmieście, ul. Szwarlikowska

Mieszkanie - sprzedaż 419 000 PLN 4 872,09PLN/m2
86 m2  Pokoje: 3 1990 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Przedstawiamy Państwu mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie radomskiego rynku, u zbiegu ulic Szwarlikowskiej Reja oraz Wolność. Położone jest na 2 piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 1990roku.

Mieszkanie składa się z dwóch poziomów:
1 poziom
- oddzielna kuchnia
- przestronny, słoneczny salon
- wc
- przedpokój
2 poziom
- dwie sypialnie
- wygodne wc
- łazienka
- przedpokój

Na każdym poziomie jest balkon z widokiem na ratusz. Do mieszkania przynależy duża piwnica (13m2). Nowe okna PCV oraz nowe parapety! Na całej powierzchni lokalu piękne drewniane parkiety, świeżo po odnowieniu. Wnętrze do umeblowania i zamieszkania od zaraz. Oferta świetna jako inwestycja lub do zamieszkania dla rodziny. W bliskim sąsiedztwie park Stary Ogród, targ Korej, przystanki, deptak oraz wszystkie instytucje i punkty usługowe niezbędne w codziennym funkcjonowaniu. Urokliwa, klimatyczna i wciąż rozwijająca się okolica to dodatkowy atut tej nieruchomości.
Zapraszamy do oglądania, negocjacji i zakupu.
Lokalizacja oferty

Anna Dziocha

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej