Szczegóły oferty

Radom

Radom

Obiekt - sprzedaż 4 200 000 PLN 1 518,99PLN/m2
1241.84 m2  1965 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą idealnie spełniającą warunki do urządzenia bazy magazynowej, firmy produkcyjnej lub usługowo-handlowej.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość, położona w miejscowości Radom ul. Klejowa.
Składa się z dwóch zabudowanych działek i jednej niezabudowanej o łącznej powierzchni 2765m2, na których posadowione są:
- murowany budynek biurowy o dwóch kondygnacjach nadziemnych i podpiwniczeniu o powierzchni użytkowej 460,35m2, który przeszedł remont w 2018roku
- murowanym budynkiem hali produkcyjnej o jednej kondygnacji nadziemnej  z częścią handlowo-biurową o powierzchni użytkowej 781,49m2,
- działki niezabudowanej, utwardzonej żwirem, która obecnie spełnia rolę parkingu

Działka położona jest w terenie z dostępem do pełnej infrastruktury technicznej w postaci: energii elektrycznej, kanalizacji sanitarnej, wodociągu i gazu ziemnego. Sąsiedztwo i otoczenie to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna oraz tereny magazynowe i hale produkcyjne.

Nieruchomość świetnie zlokalizowana, bardzo blisko od nowopowstającego lotniska Port Lotniczy Warszawa- Radom oraz z dogodnym dostępem na wszystkie trasy wylotowe.
Zapraszamy do oglądania i zakupu.
Lokalizacja oferty

Anna Dziocha

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej