Szczegóły oferty

Radom, Ozdobna

Radom, Ozdobna

Mieszkanie - sprzedaż 363 058 PLN 8 350PLN/m2
43.48 m2  Pokoje: 2 2024 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
2 POKOJE / 43,48 m / 2 PIĘTRO / BALKON 7 m


Nowa inwestycja ZAKĄTEK OZDOBNA to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu w ramach którego powstanie sześć nowoczesnych 3 piętrowych budynków mieszkalnych wielorodzinnych każdy z garażem podziemnym.

Łącznie wybudowanych zostanie 103 nowe mieszkania o powierzchni od 29,64m² do 83,63m² wraz z zaprojektowaną infrastrukturą oraz terenami zielonymi.

Mieszkania na parterze będą miały dostęp do ogródków, natomiast na wyższych kondygnacjach lokale posiadać będą przestronne balkony lub tarasy. Do mieszkania będzie przynależeć komórka lokatorska, miejsce postojowe w hali garażowej lub na parkingu zewnętrznym.

Lokalizacja inwestycji mieszkaniowej Zakątek Ozdobna jest niezwykle atrakcyjna z powodu dużej ilości terenów zielonych, idealne na spacery i różne formy aktywności fizycznej.

Oferta kierowana jest do Osób ceniących sobie spokój i kameralność nowego mieszkania.

Całość osiedla stanowić będzie wyjątkową enklawę, której Mieszkańcy docenią harmonijne połączenie bliskości miasta z bliskością natury.

Poza atutami lokalizacji, Zakątek Ozdobna zwraca uwagę nowoczesną stylistyką architektury. Ciekawie zaprojektowana elewacja, szklane balustrady balkonów i stonowana kolorystyka nadają budynkom niepowtarzalny charakter.

W okolicy inwestycji Zakątek Ozdobna znajduje się wszystko co jest niezbędne do codziennego życia: przychodnia, szkoły, przedszkola, centra handlowe itp.

Realizacja inwestycji rozpoczeła się we wrześniu 2023 r.

Zakończenie procesu budowlanego planowane jest do 31.03.2026 r.

Przeniesienie prawa własności nieruchomości nastapi w terminie maksymalnym do 31.12.2026 r.


W razie pytań, rezerwacji zapraszamy do kontaktu :

Maciej Malec - tel: 885 727 088

zakatekozdobna@kwnieruchomosci.pl
Lokalizacja oferty

Zakątek Ozdobna

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej