Szczegóły oferty

Kowala-Duszocina

Kowala-Duszocina

Działka - sprzedaż 120 000 PLN 15,38PLN/m2
 / 7800 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Działka 7800m2 w miejscowości Kowala Duszocina, 3 km od Wolanowa, położonego w powiecie Radomskim, 8 km na zachód od miasta.  Leśna z możliwością budowy, na części obejmującej 1800m od frontu. posiada prąd w działce, woda w granicy ( drodze dojazdowej ). Płaska, nieregularny kształt trapezu, o wymiarach 60m x 130 m. Malownicza okolica, nieruchomość usytuowana obok ukrytego w lesie stawu, na rzece Dobrzycy, nieopodal młyna w Zabłociu. Idealne miejsce na siedlisko, z dala od zgiełku miasta, jednocześnie tylko kilkanaście minut autem do ścisłego centrum Radomia, w pobliżu także trasa ekspresowa S7 Warszawa - Kraków.
Lokalizacja oferty

Maciej Malec

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej