Szczegóły oferty

Radom, Śródmieście, ul. Stefana Żeromskiego

Radom, Śródmieście, ul. Stefana Żeromskiego

Mieszkanie - sprzedaż 209 000 PLN 5 648,65PLN/m2
37 m2  Pokoje: 2 1976 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 
Dwa pokoje 37m, w bloku czteropiętowym przy ulicy Żeromskiego, u zbiegu z ulicą Sienną. Położone na drugim piętrze, z dostępem przez klatkę z domofonem oraz dodatkowo zamykaną furtkę.
Wnętrze stanowi pokój dzienny z balkonem, widna wnęka sypialniana oraz oddzielna kuchnia i łazienka z WC. Mieszkanie wymaga odnowienia, posiada wymienione okna PCV i drewniany parkiet z możliwością wycyklinowania. Atutem jest ekspozycja mieszkania, pomimo usytuowania w ścisłym centrum miasta, okolica bardzo zaciszna. W pobliżu dużo zieleni, nieopodal Park Leśniczówka. Zapraszamy.
Lokalizacja oferty

Maciej Malec

Kontakt

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest KW Nieruchomości z siedzibą przy Żeromskiego 29, 26-600 Radom (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@kwnieruchomosci.pl… czytaj więcej